Firma

SATYN to marka chemii budowlanej, produkowana przez Piotrowice Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrowicach k/Zawichostu. W programie produkcji znajdują się wyroby służące do wykańczania wewnętrznych i zewnętrznych ścian budynków. Produkty SATYN znakomicie zdają egzamin podczas wykańczania nowoczesnych, a nawet awangardowych wnętrz. Z drugiej strony pozwalają też na odtworzenie świetności zabytkowych stiuków, kapiteli kolumn i ozdobnych fryzów z precyzją przywodzącą na myśl kunszt dawnych mistrzów. Dzięki wysokiej jakości oraz stabilnym parametrom technicznym SATYN zdobył powszechne uznanie klientów i wiele cenionych certyfikatów jakościowych.

W naszych szeregach znajdują się wybitni specjaliści, którzy nieustannie dążą do tego aby produkty firmowane naszym logo budziły zaufanie klientów oraz w jak największym stopniu spełniały ich oczekiwania w kwestii jakości i ceny.
 

Surowej kontroli podlegają zarówno surowce, jak i gotowe materiały, dlatego nasze produkty, które wytwarzane są na bazie m.in. naturalnych wypełniaczy mineralnych i wysokiej jakości polimerów oraz modyfikatorów, cechuje bardzo dobra jakość i wielość zastosowań.

Zapraszamy do współpracy Firmy Handlowe, Firmy Wykonawcze oraz Inwestorów Indywidualnych, którzy stawiają na wysokiej jakości materiały z zakresu chemii budowlanej. Jesteśmy pewni, że poszukując najlepszych materiałów budowlanych, w naszej bogatej ofercie będziecie Państwo mogli znaleźć coś dla siebie.

Zarząd Firmy

Polityka jakości

Polityką jakości naszego zakładu jest zapewnienie jakości obsługi naszych klientów na poziomie bezwzględnie odpowiadającym ich wymaganiom.

Jakość powstaje przez rzetelne, uczciwe i terminowe spełnianie zobowiązań wobec naszych klientów. Oznacza pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klienta oraz przyjęcie pełnej odpowiedzialności za dostarczony wyrób.

Realizacje tej polityki jest zobowiązaniem najwyższego kierownictwa i obowiązkiem pracowników zakładu.

Politykę naszą realizujemy przez:

  • Ciągłe usprawnianie systemu organizacji i zarządzania zakładem,
  • Stałe modernizowanie parku maszynowego i usprawnianie technologii w oparciu o najnowsze osiągnięcia wiedzy i techniki przy wykorzystaniu doświadczeń kadry kierowniczej i pracowników zakładu,
  • Stosowanie surowców i materiałów dostarczanych tylko przez sprawdzonych i kwalifikowanych dostawców,
  • Oferowanie klientom produktów zaspokajających ich wymagania, zgodnych z obowiązującymi normami lub aprobatami.
  • Zapewnienie każdemu pracownikowi możliwości efektywnego wykorzystania swoich umiejętności przy maksymalnej satysfakcji z wykonywanej pracy,
  • Prowadzenie systematycznego szkolenia pracowników, tak aby byli oni zdolni świadomie realizować cele jakościowe we wszystkich obszarach działania,
  • Badanie rynków zbytu w celu ustalenia oczekiwań naszych klientów
  • Tworzenie warunków zapewniających bezpieczne środowisko pracy,
  • Prowadzenie procesów w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego,
  • Analizę sprawności i efektywności systemu jakości oraz podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu spełnienia oczekiwań naszych klientów.

 

Dla realizacji celów stworzyliśmy Zakładowy System Kontroli Produkcji. Procedury systemu regulują nie tylko procesy stricte produkcyjne ale swoim zakresem obejmują cała działalność począwszy od opracowywania nowych i unowocześniania istniejących produktów, dobór dostawców a kończąc na zbieraniu i analizie opinii klientów. Każdy proces w Przedsiębiorstwie podlega walidacji i implementacji działań korygujących mających na celu ich nieustanne doskonalenie. System jest certyfikowany przez instytut Techniki Budowlanej (instytucję akredytowaną przez PCA zgodnie z prawem unijnym) i podlega corocznej ocenie.
Normy związane z najwyższymi standardami produkcji i obsługi osiągamy również dzięki wdrożeniu informatycznych systemów ERP: IFS i Symfonia.

Świadomi rosnącego znaczenia społecznej odpowiedzialności biznesu, w 2016 r. przystąpiliśmy do organizacji SEDEX.
SEDEX – The Supplier Ethical Data Exchange – to platforma wymiany danych z zakresu etyki biznesowej. SEDEX koncentruje się na czterech obszarach jakimi są: standardy zatrudnienia, bezpieczeństwo i higiena pracy, środowisko oraz integralność biznesu. Celem organizacji jest podnoszenie poziomu etyki i odpowiedzialności z zakresu działalności gospodarczej oraz ułatwienie firmom członkowskim efektywnego zarządzania swoimi globalnymi łańcuchami dostaw pod kątem etyki biznesowej.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w organizacjach obecnych w przestrzeni rynkowej możemy mieć wpływ na kreowanie standardów dotyczących wyrobów budowlanych. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia na rzecz Systemów Ociepleń, które m.in. wypracowuje wysokie standardy zawodowe obowiązujące branżę systemów ociepleń oraz dostosowuje regulacje prawne do najnowszych osiągnięć nauki z zakresu systemów ociepleń. W drugim obszarze mamy też wpływ poprzez członkostwo w Komitecie Technicznym PKN - instytucji normalizującej wyroby budowlane w Polsce.